Naciśnij przycisk odtwarzania, aby odsłuchać tę zawartość
1x
Szybkość odtwarzania- 0.5
- 0.6
- 0.7
- 0.8
- 0.9
- 1
- 1.1
- 1.2
- 1.3
- 1.5
- 2
Joanna Zaskurska prezesem zarządu ComPress. 10 sierpnia 2018 roku joanna zaskurska objęła stanowisko prezesa zarządu compress. zastąpiła marcina kowalczyka, który 9 sierpnia złożył rezygnację. zaskurska ma dwadzieścia lat doświadczenia w branży medialnej. z gremi media jest związana od 2014 roku. swoją karierę w spółce rozpoczynała od stanowiska szefa działu konferencji i szkoleń. po dwóch latach została dyrektorem ds. sprzedaży i projektów specjalnych. od kwietnia 2017 roku, wraz z jarosławem machockim, kierowała również bfpcontentlab. wcześniej związana była m.in. z tytułami gospodarczym należącymi do wydawnictw bonnier business polska oraz infor, gdzie odpowiadała za działy komercyjne, w tym za projekty eventowo-wydawnicze czy za rozwój nowych obszarów komercyjnych. (pp).
10 sierpnia 2018 roku Joanna Zaskurska objęła stanowisko prezesa zarządu ComPress. Zastąpiła Marcina Kowalczyka, który 9 sierpnia złożył rezygnację.
Zaskurska ma dwadzieścia lat doświadczenia w branży medialnej. Z Gremi Media jest związana od 2014 roku. Swoją karierę w spółce rozpoczynała od stanowiska szefa działu konferencji i szkoleń. Po dwóch latach została dyrektorem ds. sprzedaży i projektów specjalnych. Od kwietnia 2017 roku, wraz z Jarosławem Machockim, kierowała również BFPContentLab. Wcześniej związana była m.in. z tytułami gospodarczym należącymi do wydawnictw Bonnier Business Polska oraz Infor, gdzie odpowiadała za działy komercyjne, w tym za projekty eventowo-wydawnicze czy za rozwój nowych obszarów komercyjnych. (pp)